-- Tadım Notları

Takip Edin: twitterlinkedinyoutubetwitterlinkedinyoutube
Paylaşın: FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Boğaz’ın simge adreslerinden biri olan Bebek Hotel, @bebekhotelbythestay zengin ve doğal bir mutfaktan örneklerin sunulduğu yaz menüsünü misafirleriyle buluşturuyor. 🇹🇷 Şef Demir Özkal’ın @demirozkal lezzetlerine yaz boyunca 🇬🇷 Yunanistan’ın en başarılı şeflerinden Athinagoras Kostakos’un @athinagoraskostakos menüsü de eşlik ediyor.

🔪Athinagoras Kostakos ülkesinin en iyi şeflerinin yarıştığı Top Chef programının da galibi olarak biliniyor. Başarılı şefin; Tahinli Köz Patlıcan, Trüflü Röşti, Mykonos Ahtapot, Limon Soslu Tavuk, Kuzu Kol gibi imza yemekleri menünün merak edilenleri arasında yer alırken “Bebek Hotel Greek Salata” gibi mekana özel tadlar da lezzet severleri bekliyor.

🔪Şef Demir Özkal’ın farklı coğrafyalardan seçtiği tatlar, mevsimin taze ürünleri ve imza yemekleriyle Bebek Hotel menüsü İstanbul’un gastronomi hayatının önde gelen lezzetlerinden olmaya devam ediyor.

🔪🍤🦐🌊🐟 🦆🦀Başlangıçlar arasındaki Yuzu Mezcal Ceviche, Füme Ördek Carpaccio; paylaşımlıklarda Karides Tempura Taco, Thai Spring Roll, Moule Arancini, Yengeç Tempura Shot; ana yemeklerde Mango Salsa ve Portakallı Kuskus ile servis edilen Örden Confit, tortilla ekmeğindeki unutulmaz lezzet Asian Fajita Antrikot, limonlu tereyağının kokusuyla bir efsane olan Şevketi Bostan Alabalık ve siyah pirinç, wakame salatasına eşlik eden tropikal sosla servis edilen Somon Coco öne çıkanlar arasında yer alıyor.

#demirozkal #AthinagorasKostakos #bebekhotel #thestay #greece #athens #thessaloniki #istanbul #restoran #food #foodporn #yum #instafood #TagsForLikes #yummy #amazing #instagood #photooftheday #sweet #dinner #lunch #breakfast #fresh #tasty #foodie #delish #delicious #eating #foodpic #foodpics

Takip Edin: twitterlinkedinyoutubetwitterlinkedinyoutube
Paylaşın: FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail